by znów radosny nastał poranek..

Temat: Pokemon Fire Red i Leaf Green
są to gry pokemon odpala sie je za pomocą emulatora którego juz zauploadowałem wcześniej więc jeśli pograć chcecie to trzeba go pobrać, oto link do pokemonów

http://rapidshare.com/fil..._Green.rar.html

żeby wam było łatwiej dam kody i solucje

http://rapidshare.com/fil...re_Red.rar.html

hasło oczywiście megagta
Źródło: megagta.wxv.pl/viewtopic.php?t=855Temat: Gry spod szyldu Pokemon
Witajcie. Poszukuję gier Pokemon dla naszego telefonu. Do tej pory znalazłem Pokemon Red PL. Najbardziej zależy mi na znalezieniu Pokemonów Gold/Silver oraz tych remakowanych : Red Fire itd. W dziale Linki do aplikacji i gier JAVA umieszczam link do pobrania znalezionych przeze mnie Poków


http://www.nokia3110c.net/viewtopic.php?p=15689#15689
Źródło: nokia3110.socjum.pl/fora/nokia3110c/viewtopic.php?t=1908


Temat: Pokemon RPG
POMOCY gdzie moge pobrac POKEMON XD :question: :question: PROSZE :exclam: :exclam:
grałem w fire red i bardzo mi sie sodobała teraz szukam czegoś 3d :exclam: :exclam: :exclam:

Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=124056


Temat: First nabór ;)
Witam. Mam 13 lat i chciałbym zgłosić moją kandydaturę na MG.
Od dzieciństwa jestem fanem pokemonów, a dokładniej od piątego roku życia. Te kieszonkowe stworki mnie zafascynowały, to dzięki nim wszedłem do świata mangi i anime, ale cóż, dość tego, przejdźmy do konkretów. A więc dzięki mojej kochanej babuni obejrzałem wszystkie odcinki pokemonów z Kanto i Johto, z tego pierwszego regionu po około pięć razy. Hoenn znam tyle ile zostało przetłumaczonych na polski. Plus jeszcze pooglądałem sobie niektóre walki z Gym Liderami po angielsku. Sinnoh także znam tyle ile zostało wyemitowane na Jetixie.

Grałem we wszystkie gry, któr do tej pory o kieszonkowych potworach. Lecz tylko Yellow, Red, Emralde, Ruby, Fire Red, Diamond (to chyba tyle) przeszedłem pokonując elite, nie chciało bawić się w łapanie reszty pokemonów.
Mangę przeczytałem tyle co zostało przeskanowane na polski przez Nid, a także pierwszy tom serii FR&LF, chyba tak się to nazywało.
Co do pokemonów to nie mam problemów z zapamiętywaniem ich nazw. Gorzej jest z pisownią, ale często po napisaniu nazwy jakiegoś pokemona sprawdzam na serebii czy dobrze go nazwałem (bez błędów).
Z PBF'em mam styczność od chyba końcówki 2007 roku. Często gram na amatorskich forach, ale posiadam także grę na Revivalu i innym, większym forach. Kilkakrotnie byłem narratorem na pomniejszych PBF'ach (nie tylko pokemonowych), a także na swoich.
Co do ataków poków i ich ability. Ataki znam bardzo dobrze, gorzej z ability. Nigdy w grach nie były dla mnie ważne te umiejętności danego poka, przez co zaniedbałem ten temat i mam małe informacje o owych abilit'tach. Co do ataków to umie sobie wyobrazić jak one działają i jakie one mają dodatkowe cechy. Oczywiście zawsze sprawdzam o umiejętnościach na serebii.
Informacje o pokemonach mam ogromne, kiedyś przeczytałem cały dex na pokemony.com i pokedexdp (taki do pobrania). Wszystkie ataki pokemonów jakie posiadają nie znam, ale się uczę. To znaczy, bardzo często odwiedzam serebii i patrzę sobie jaki dany może poznać ruchy (nie licząc TM'y i HM'y).

Raczej nie popełniam błędów ortograficznych (oczywiście jestem tylko człowiekiem, więc mogą mi się zdarzyć), lecz zdarzają mi się językowe i interpunkcyjne. Z polskiego mam mocną czwórkę, to może w podstawówce nie rewelacja, ale cóż. Nie jestem mistrzem w tej dziedzinie. dnia Nie 19:18, 06 Wrz 09, w całości zmieniany 4 razy
Źródło: pokerang.fora.pl/a/a,218.html